picture

zaterdag 30 januari 2021, aanvang 20.00 uur

Halve Finale 1, Kantine Walhalla (Rotterdam)

Programma
Adrian Moncada Sextet | 20.00 – 20.20 uur
Liquid Identities | 20.30 – 20.50 uur
Aviv Noam Quartet | 21.00 – 21.20 uur
Sam Newbould Sextet | 21.30 – 21.50 uur

Vrijdag 5 februari 2021, aanvang 20.00 uur

Halve Finale 2, TivoliVredenburg | Cloud Nine (Utrecht)

Programma
Claudio Jr De Rosa 4et | 20.00 – 20.20 uur
Vondelier | 20.30 – 20.50 uur
Tijs Klaassen Quintet | 21.00 – 21.20 uur
http://www.annaserierse.com/Idema / Serierse Quartet | 21.30 – 21.50 uur

Aansluitend jury vergadering en bekendmaking van de vier finalisten voor de finale op zaterdag 20 februari in het Bimhuis in Amsterdam.

Halve Finale 1

Zaterdag 30 januari 2021, 20.00 uur, Kantine Walhalla (Rotterdam)

Adrian Moncada Sextet

 

  • Adrian Moncada- Piano and compositions
  • Jort Terwijn- Double bass
  • Nick Thessalonikefs- Drums
  • José Soares- Alto saxophone
  • Alistair Payne- Trumpet
  • Federico Calcagno- Bass clarinet

Liquid Identities

 

  • Federico Calcagno -Clarinets 
  • José Soares - Alto saxophone
  • Adrian Moncada -  Piano
  • Pau Sola - Cello
  • Nick Thessalonikefs – Drums

Aviv Noam Quartet

 

  • Aviv Noam - Saxophones + compositions 
  • Federico Calgano - Bass Clarinet  + compositions
  • Louis J. Bourhis - Double Bass + compositions
  • Guy Salamon - Drums 

Sam Newbould Sextet

 

  • Sam Newbould - Alto saxophone/composition
  • Bernard van Rossum - Tenor saxophone
  • Ian Cleaver - Trumpet
  • Xavi Torres - Piano
  • Daniel Nagel - Bass
  • Guy Salamon – Drums

 

Halve Finale 2

Vrijdag 5 februari 2021, TivoliVredenburg | Cloud Nine (Utrecht)

Claudio Jr De Rosa 4et

 

  • Claudio Jr De Rosa - Saxophone 
  • Xavi Torres Vicente - Piano 
  • Mauro Cottone - Double bass 
  • Sander Smeets - Drums

Vondelier

 

  • Laura Dooge - Vocals
  • Gijs Idema - Guitar
  • Linus Eppinger - Guitar
  • William Barrett - Double bass & compositions
  • Mark Opfer – Lyrics

Tijs Klaassen Quintet

 

  • Mo van der Does: Altsaxofoon
  • Matthias van den Brande: Tenorsaxofoon
  • Floris Kappeyne: Piano en Juno
  • Wouter Kühne: Drums
  • Tijs Klaassen: Contrabas/Composities

 Idema / Serierse Quartet

 

  • Gijs Idema - gitaar 
  • Anna Serierse - vocals 
  • Cas Jiskoot - bas 
  • Tim Hennekes – drums