picture

Programma Finale Dutch Jazz Competition 2018

Sun-Mi Hong Group
Laurie Carpenter Quintet
The Bop Collective
Pablo Martinez Group

Vrijdag 6 april 2018, Bimhuis, Amsterdam (koop hier uw kaarten)

Laurie Carpenter Quintet |20.00 – 20.20
Pablo Martinez Group | 20.30 – 20.50
Sun Mi Hong Group | 21.10 – 21.30
The Bop Collective | 21.40 – 22.00

22:00-23:00 juryberaad

23:00-23:10 prijsuitreiking

Finale Jury

Michelle Kuypers - Programma manager en talent booker North Sea Jazz Festival
Tineke Postma – Saxofonist, componist en bandleider
Lestari Scholtes - Programmeur Grachtenfestival Amsterdam
Yuri Honing - Saxofonist, componist en bandleider
Rolf Delfos – Saxofonist, componist, arrangeur, programmamaker en bandleider

Presentatie 

Co de Kloet – Presentator, programmamaker en producent NTR Radio

De vier geselecteerde finalisten strijden vrijdag 6 april in het Bimhuis in Amsterdam om een uitgebreid prijzenpakket. De Sena prijs voor de Beste Groep betekent een aanzienlijk geldbedrag, de Young VIP Tour langs de Nederlandse podia (o.v.b.) en deelname in het programma van het komende North Sea Jazz Festival. 
Ook dit jaar wordt opnieuw de ‘Publieksprijs’ uitgereikt. De Publieksprijs is goed voor een subsidie van het Sena Productiefonds voor het maken van een cd en optredens op onder meer het Grachtenfestival in Amsterdam en het Amersfoort Jazz Festival.
De Dutch Jazz Competition 2018 wordt mede mogelijk gemaakt door hoofdpartner Sena Performers, het Prins Bernhard CultuurfondsNORMA, het Hendrik Muller Fonds en de Ntb.

Line-up

Sun-Mi Hong Group

Drums - Sun-Mi Hong 
Bas - Brodie Jarvie          
Piano - Young Woo Lee 
Tenor - Nicolo Ricci 
Trompet - Alistair Payne

Laurie Carpenter Quintet

Laurie Carpenter – Trumpet
Michael Anderson – Tenor Sax
Adrian Moncada Espinosa – Piano
Giuseppe Campisi – Bass
Giacomo Camilletti – Drums

The Bop Collective

Alt sax - Irene Reig  
Tenor -Héctor Floría  
Trombone - Alba Pujals 
Trompet - Joan Mar Sauqué  
Piano - Xavi Torres 
Contrabas - Giuseppe Campisi
Drums -Joan Casares

Pablo Martinez Group

Trombone + vocals - Pablo Martinez, trombone
Tenor - Fernando Sanchez
Trompet - Bruno Calvo
Piano - Xavi Torres,
Flamenco gitaar - Jeff Heijne
Bas - Mauro Cottone
Drums - Joan Terol